1. Kávový ples 2. ročník A je to za nami!

1. Kávový ples 2. ročník A je to za nami!

Mesiac náročnej a zároveň krásnej práce stál zato. 1. Kávový ples – 2.ročník sa niesol v duchu pohody, zábavy a rodinnej atmosféry. Spoločne sme sa zastavili a užili si chvíle s tými najbližšími. Našim cieľom bolo spraviť niečo pre tých, ktorých máme radi. Spojiť ľudí, spojiť cesty a rozširovať sieť priateľstiev. Aj 2. ročník sa niesol v štýle kvalitnej kávy, bohatého programu, či ochutnávok vína, rumov a miešaných nápojov. Počas celého plesu nám svoje hudobné majstrovstvo ukázala kapela Marco Pillo & Band a DJ Luco.

Slávnostné otvorenie plesu mal na pleciach majiteľ spoločnosti, všetkým v kávovom svete známy Oldřich Holiš. To ako sa má tancovať nám prišli predviesť skvelí profesionálni tanečníci z Dance Attack Lučenec a úžasné deti zo Súboru spoločenských tancov v Nitre.

Ples_0125 LR

Ples_0201

Hlavným bodom programu bolo vyhlásenie výsledkov baristickej súťaže

,,SLOVAK BARISTA CUP“ junior za rok 2015. Najlepší z najlepších za rok 2015 boli:

  1. Barbora Benková – SOŠ gastronómie a cestovného ruchu Nitra
  2. Michaela Krajčovičová – Hotelová akadémie Ľ. Wintera Piešťany
  3. Andrej Schnieder – Hotelová akadémie Žilina

Zážitkový deň v Academy of Coffee a pražiarni Coffee Veronia za 3. miesto, poznávací zájazd do školiaceho strediska Coffee Consulate v Nemecku za 2. miesto a hlavnú cenu, konkrétne pozvánku na fakultatívny pobyt na kávovníkovej plantáži O´Coffee v Brazilií odovzdal sám  riaditeľ plantáže Edgard Bressani spolu s veľvyslankyňou Brazílie p. Susan Kleebank, prezidentom SkBA Jánom Šuchtom a majiteľom akreditovaného školiaceho strediska Academy of Coffee Oldřichom Holišom.

Ples_0457

Svojou prítomnosťou nás poctil tak ako aj minulý rok veľvyslanec Indonézskej republiky s manželkou, ktorá však momentálne na fotografii je tanečne zaneprázdnená v pozadí fotografie s p. Holišom 🙂

Ples_1025 LR

Okrem veľkolepého zahájenia a odovzdávania cien si naši hostia prišli na svoje aj pri sledovaní barmanskej, flairskej a ohnivej šou vedenou majstrom svojho umenia Tomášom Gyénom.

Ples_0911 LR

Miešal sa aj drink majsterky sveta v miešaní klasických drinkov za rok 2014 a vicemajsterky sveta v miešaní klasických drinkov za rok 2015 – Janky Karkušovej. Povedali ste si už niekedy, že ste pili drink od majsterky sveta? Ak ste boli na kávovom plese – tak áno 🙂

Ples_0716

Krv v žilách rozprúdila škola tanca talentovaného tanečníka Dušana Šlosára s partnerkou. Ak ste si náhodou mysleli, že neviete tancovať, Dušanova škola tanca Vás presvedčila o opaku.

Ples_1235

Celý večer bol sprevádzaný výrečným a zábavným moderátorom Viliamom Csontosom.

Naši vzácni hostia si okrem skvelých zážitkov odniesli aj hodnotné pamiatky v podobe krásnej šálky s podobizňou nášho priateľa Edgarda Bressaniho a fotografie pred fotostenou, ktorú si mohol urobiť každý návštevník plesu.

Ples_0737

 

Ples_1677

Myslíte si, že to mohlo byť fajn? Omyl , TO BOLO FAJN 🙂

Presvedčte sa o tom aj o rok !  Teším sa na Vás !

Ďakujeme všetkým našim priateľom a partnerom za priazeň a dôveru, prejavenú účasťou na tohtoročnom druhom ročníku 1. Kávového plesu.

logá all

 

Viac fotografií z celého plesu nájdete na našej facebookovej stránke TU! a video TU!