Academy of Coffee si zašla na kávu, čaj a čokoládu do Košíc

Academy of Coffee si zašla na kávu, čaj a čokoládu do Košíc

V dňoch 21.3.2015 a 22.3.2015 sme sa zúčastnili veľkej kávovej, čokoládovej a čajovej udalosti. Jej názov, ako sme už napovedali, bol ,, Výstava káva, čaj, čokoláda, tradične – netradične.“ Druhý ročník tejto udalosti sa konal v prestížnom hoteli Double Tree by Hilton Košice.

Atmosféra bola veľmi príjemná počas celého víkendu. Pre návštevníkov boli pripravené odborné, ale i diskusné prednášky, a v neposlednom rade veľa kvalitných vystavovateľov so svojimi produktami a ochotou odpovedať na všetky otázky návštevníkov.

Academy of Coffee ponúkla návštevníkom okrem kvalitnej a kvalitne pripravenej kávy Coffee VERONIA aj zaujímávy program v podobe súťaže rozoznania zmyslových aspektov, alebo ochutnávania kávy, inak ako ju poznáme. Prvý krát na Slovensku bola predstavená metóda prípravy kávy cez sklenený filter, tzv. RS-16 Glassfilter z dielne Coffee Consulate, pričom sme boli veľmi prekvapení z odozvy širokej verejnosti, ktorá dokázala patrične ohodnotiť našu snahu priniesť na slovenský trh niečo netradičné.

Ďakujeme všetkým zúčastneným, návštevníkom a najmä organizátorom za výbornú organizáciu celej akcie a za to, že sme mohli byť súčasťou tohto podujatia. Je radosť chodiť medzi ľudí, v ktorých vidíte záujem o to čo robíte. Vtedy dostáva zmysel Vaša práca. Takisto ďakujeme všetkým vystavovateľom, s ktorými sme rozvinuli diskusie, nielen o káve, ale aj o prípadnej spolupráci. Teší nás, že kávová kultúra na Slovensku ide napred a takisto sme potešení, že aj zjavná „konkurencia“ dokáže s nami nadviazať plodnú a konštruktívnu diskusiu. Pokora a uznanie je to, čo nás ženie vpred.ĎAKUJEME! Tešíme sa na ďalšie ročníky.