Rybársky či poľovnícky? To si nechajte na budúci rok. Príďte na Prvý kávový ples!

Rybársky či poľovnícky? To si nechajte na budúci rok. Príďte na Prvý kávový ples!

Stalo sa vám už, že ste mali krásny večer s partnerom na plese, kde kapela bola fajn, jedlo tiež, zábava gradovala, no keď ste si dali kávu, miesto espressa vám priniesli 1,5 deci prepálenej  vody? Možno by to nebolo nič také hrozné, keby vás neskôr večer nezačal aj žalúdok bolieť, pričom alkohol nebol príčinou.Skúste to inak. Príďte na Prvý kávový ples a takejto nepríjemnosti sa vyhnete. Podobná udalosť sa na Slovensku a v Čechách uskutoční vôbec prvýkrát. Pravdepodobne aj na svete. Večer však nebude len o káve…

Kvalitnú hudbu zabezpečí Dixieland Band a Marco Pillo&Band, pri ktorých o zábavu rozhodne nebude núdza. Catering najvyššej úrovne bude zahŕňať to najlepšie, čo z kávy možno pripraviť. A ani zďaleka nepôjde len o nápoje, pretože okrem kávovice, vás budeme vítať napríklad kávovým chlebom a počas večera si vychutnáte rôzne gastronomické špeciality inšpirované týmto čiernym zlatom. Kávové zážitky doplní aj klasika v podobe kvalitného lokálneho vína, bohatého občerstvenia či nealka pre šoférov.

Ak nebude práve hrať kapela do tanca, večerom bude sprevádzať známy moderátor a zabávač. Jeho meno si však nechávame ako prekvapenie – predsa len trochu napätia pred takým veľkolepým večerom sa patrí zachovať. No je to človek, ktorý počas svojho vystúpenia nenechá ani jednu bránicu na pokoji. A čo by to bolo za ples bez tomboly? Môžete sa tešiť na zaujímavé ceny.

Atmosféra večera bude na nezaplatenie. Máločo dokáže ľudí spojiť tak ako káva. Bude to večer plný stretnutí, či už starých priateľov alebo nových ľudí zo sveta kávy.

Priatelia, vidíme sa 13. marca v Seredi na Prvom kávovom plese!

oznamenie3