“Sústredenosť, záujem, zábava, radosť z úspechu a úprimná vďačnosť sú zmyslom našej práce.”

Academy of Coffee ako akreditované školiace stredisko zastrešuje baristické školenia pre študentov, profesionálnych baristov, ale i nadšencov kávy. Preto ponúkame hneď niekoľko druhov baristických kurzov.

Naše školiace stredisko je akreditovaným školiacim strediskom Ministerstva školstva Slovenskej republiky, preto naše školenia spĺňajú kritériá kvalitného vzdelávania. Poskytujeme nie len komplexné vzdelanie, ale i poradenstvo a podporu pre našich žiakov a partnerov.

 

Certifikat coffee consulate Certifikát SkBA Certifikat AOC
Kurzy Coffee Consulate
Kurzy SkBA
Kurzy Academy of Coffee
Jedenásť hĺbkových kurzov od pestovania kávy cez jej spracovanie a samotnú prípravu. Výsledkom je medzinárodne platný certifikát a teoretické, ale i praktické vedomosti z rôznych oblastí sveta kávovníkov. Workshopy spĺňajú najvyššie štandardy vo vzdelávaní. Tento typ kurzov je určený najmä pre študentov stredných odborných škôl, ktorí si prostredníctvom niekoľko dňovej výučby osvoja hlavne praktické skúsenosti pri práci za kávovarom, komunikáciu so zákazníkom a teoretické znalosti z oblasti kávy. Školenia zastrešuje SkBA. Tento typ kurzu je určený pre ľudí, ktorých zaujíma správna príprava kávových a kávovo mliečnych nápojov a chcú byť pripravení do gastronomickej prevádzky. Výsledkom preškolenia je certifikát Academy of Coffee, ktorý má platnosť na území Slovenskej republiky.