coffeeconsulate-logo2_RGB COFFEE CONSULATE

Jedinečný systém vzdelávania, založený na vedeckom poznaní a skúsenostiach zo sveta kávovníkového zrna. Academy of Coffee je založený na školiacom systéme Coffee Consulate a prináša tak kvalitné a vedecky overené informácie, ktoré však každý účastník kurzov môže konfrontovať a na základe vlastných skúseností dopĺňať, čo je celkovým cieľom tohto systému – navzájom si pomáhať vo vzdelaní a v šírení osvety.

www.coffee-consulate.com

O’COFFEE

Spoločnosť O’Coffee je jedna z najvýznamnejších producentov kávovníkového zrna v Brazílii.  V Alta Mogiana, tradičnej produkčnej oblasti najlepšej kávy v São Paulo vďaka svojej priaznivej nadmorskej výške, klimatickým a teplotným podmienkam, pestuje jednu z najlepších výberových káv v Brazílii. O’Coffee má šesť kávovníkových farmiem: Nossa Senhora Aparecida, São José, Santa Adelia, Santa Rita, Santa Maria a Fazendinha. Táto spoločnosť má v portfóliu 20 výberových odôd. V O’Coffee takisto chápu sociálny rozmer podnikania, a preto majú vytvorených viacero programov na podporu detí, svojich pracovníkov, ako aj iných aktivít, dôležitých pre aktívny rozvoj života.

www.ocoffee.com.br

ocoffee
vl COFFEE VERONIA

Spoločnosť EuroCoffee, tvorca značky Coffee Veronia, pôsobí na trhu s praženým kávovníkovým zrnom už niekoľko rokov. Porfólio tejto pražiarne je veľmi široké, vybrať si môžete hneď z niekoľkých jednodruhových káv vysokej kvality. Spoločnosť EuroCoffee je firma s rodinným duchom, prísne zameraná na vysokú kvalitu svojich produktov a individuálnym prístupom k svojim zákazníkom.

www.eurocoffee.sk

PH COMPACT

Firma PH Compact je distribútorom profesionálnych strojov značky Astoria pre Českú a Slovenskú republiku.

www.phcompact.cz

phcompact
Eureka_Logo_compact EUREKA

Mlynčeky značky Eureka sú profesionálne a spoľahlivé, prihliadajúc na najnovšie trendy v technológiách v spojení s talianskym dizajnom. Academy of Coffee je hrdým používateľom týchto mlynčekov.

www.eureka.co.it

CREMA MAGAZIN

Nemecký časopis o kávovej kultúre so všetkým, čo k tomu patrí. Academy of Coffee a Crema Magazin sú hrdými partnermi, o čom svedčí aj možnosť čerpať informácie z tohto časopisu a uverejňovať ich na webovej stránke Academy of Coffee.

 XM_FPS_Logo_Crema_Fancybox

Leave a comment