Akreditované školiace stredisko pre baristov | Kávová kultúra | Vzdelávanie

„Úspech nedosiahneš nikdy sám“, heslo, ktoré nás spojilo

Predstavujeme Vám nového partnera, spoločnosť Winterhalter

Nájsť dnes skvelých ľudí s množstvom skúseností, kvalifikácie a zároveň pokory je naozaj rarita. Naše školiace stredisko má už niekoľko rokov šťastie práve na partnerov, ktorí skôr ako sa stali partnermi, boli našimi priateľmi. Táto kombinácia dnes prináša viac ako len spoluprácu na úrovni propagácie našich značiek.

Partner sa pre nás stáva priateľom, pretože iba spoločným úsilím a spoločnými aktivitami dokážeme viac. Vzájomná komunikácia, vymieňanie si skúseností, ale často krát aj názorov sú aktivity, ktoré prispievajú nielen k rozvoju kávovej kultúry na Slovensku, ale hlavne k podpore odborného vzdelávania a kvalifikácie tak ako študentov, tak i ľudí v gastronomických prevádzkach. 

Sme nesmierne vďační a hrdí, že do našej kávovej rodiny pribudol ďalší skvelý tím profesionálov, nemecká spoločnosť WINTERHALTER, špecialista nielen na čistotu, ale i výrobu profesionálnych umývacích zariadení.

KTO JE FIRMA WINTERHALTER

Firma Winterhalter s hlavným sídlom a výrobou v Nemecku a Švajčiarku, nie je na trhu žiadnym nováčikom. Dnes už tretia generáciu rodiny „Winterhalter“ vybudovala značku známu v 40 krajinách s viac ako 2000 zamestnancami a históriou siahajúcou do roku 1947. Blízkosť k zákazníkom od prvého kontaktu, chuť neustále vyvíjať nové riešenia, zaoberať sa najmenšími detailmi potrieb zákazníkov spravil z obyčajného dodávateľa, silného partnera s jasne nastavenými a dlhodobo fungujúcimi systémami. 

PREČO SÚ ICH UMÝVACIE ZARIADENIA INÉ

Nemecká a Švajčiarska kvalita výrobkov s maximálnou ochranou použitých materiálov a minimálnou potrebou údržby hovorí za všetko. Každý produkt je vytvorený a prispôsobený pre riešenie požiadaviek klienta. Výroba a produkty „idú z dobou“, a to v oblastiach jednoduchosti, kvality, digitalizácie a v neposlednom rade ochrany životného prostredia. Jednoduché ovládanie, nízke prevádzkové náklady, rýchle čistenie a dlhá životnosť sú fakty podčiarkujúce kvalitu. Avšak, ak sa kvalita výroby doplní o služby spojené s poradenstvom, školeniami či vlastným vývojovým laboratóriom nedá sa povedať nič iné ako, „jednoducho sú lídrom vo svojom fachu“. 

PONUKA PRE BEŽNÉ PREVÁDZKY AJ VEĽKÉ ZÁVODY 

Odborníci spoločnosti neustále pracujú na vývoji a prispôsobovaní technológie „na mieru“ svojim zákazníkom. Či už ste malý, alebo stredne veľký gastronomický podnik, alebo veľká spoločnosť s vlastnou jedálňou vo firme Winterhlater si svojho „pomocníka“ na čistotu vyberie každý. Umývacie zariadenia priamo pod Váš „malý bar“, umývačky určené na ťažké, veľké a nadmerne znečistené kuchynské zariadenia, automatizované umývačky do gastronomických prevádzok, ale aj celé umývacie linky pre viac ako 500 stravníkov sú základom pre Váš komfort pri umývaní, respektíve len vyťahovaní dokonalo čistého inventáru.

KVALITA ICH PRÁCE V PRAXI 

Dokonalé výkony si žiadajú dokonalé vybavenie a inak tomu nie je ani vo vzdelávaní. Ročne prejde našim školiacim strediskom už takmer 1000 účastníkov počas rôznych baristických školení. Keďže nám záleží na kvalite odovzdaných zručností, základom kurzov je najmä prax. Príprava rôznych kávových a kávovo mliečnych nápojov, ktorých počet sa počas jedného školenia šplhá na 500 zo sebou prináša aj množstvo umývania. Umývalo sa ručne, umývalo sa v klasickej domácej umývačke a okrem veľkého množstva spotrebovanej vody sa skracoval aj čas určený na trénovanie samotnej prípravy. Nové priestory, prinášajú aj nové riešenia. 

Malé, tiché a výkonné! To sú naši noví spoločníci so značkou Winterhalter, ktoré dopĺňajú moderné priestory najväčšieho školiaceho strediska  a tréningového centra na Slovensku –  Academy of Coffee. Jednoduché ovládanie, rýchly proces umývania, maximálne šetrenie spotreby vody, a najmä 100% času stráveného vzdelávaním a získavaním zručností pre povolanie „BARISTA“. Bez zbytočnej námahy a dlhých hodín upratovania počas kurzu i po jeho skončení. Dnes už aj mladí študenti, pre ktorých bola vždy hygiena pracoviska najnudnejšia časť kurzu, radi upratujú. 

ZÁVER

Kompletné riešenie pre dokonalý výsledok, to je firma Winterhalter. Na ceste k žiarivému inventáru potrebujete, nielen kvalitnú umývačku, ale aj správne dávkovanie umývacích prostriedkov, správne príslušenstvo a upravenú vodu. Špecialisti spoločnosti Winterhalter zabezpečia vzájomnú optimalizáciu všetkých súčastí procesu umývania a prispôsobenia ku konkrétnym požiadavkám v záujme trvalo dokonalého výsledku a najvýhodnejšiu cenu. Umývacie zariadenia jednoducho podľa Vašich prianí a potrieb. Nezáleží na tom, v akom odvetví, nezáleží na tom, kde na svete. Jedna pre všetko a všetkých

https://www.winterhalter.com/cz-cs/firma/

Objednávateľ

Objednávateľ

Objednávateľ

Objednávateľ

Objednávateľ