Akreditované školiace stredisko pre baristov | Kávová kultúra | Vzdelávanie

Deň otvorených dverí v Academy of Coffee

V dňoch 27. 8. 2014, 28. 8. 2014 a 8. 10. 2014 sa na pôde akreditovaného školiaceho strediska  Academy of Coffee konal deň otvorených dverí pre riaditeľov, zástupcov a pedagógov odborných predmetov hotelových akadémii a stredných odborných škôl. Sme veľmi radi, že naše pozvanie prijali školy z rôznych kútov Slovenska. Spolu s ich pomocou môžeme zvyšovať úroveň kávovej kultúry na Slovensku a vychovávať tak profesionálnych baristov, u ktorých nebude zárukou kvality iba certifikát, ale najmä ich zručnosť.

Deň otvorených dverí v Academy of Coffee

Návštevníci a hostia si okrem predstavenia aktivít Academy of Coffee vypočuli aj množstvo zaujímavých informácii zo sveta kávy a kávovníkového zrna. Po krátkom predstavení nášho strediska sa rozpútala príjemná diskusia o problémoch vzdelávacích inštitúcii a tiež možnostiach ich riešenia. Spoločný deň sme zavŕšili ukážkou praženia, správnej prípravy kávy, či latte artu.

Ďakujeme všetkým zúčastneným zástupcom stredných odborných škôl a hotelových akadémii. Veríme, že naša spolupráca bude aj naďalej pokračovať a rozrastať sa

Objednávateľ

Objednávateľ

Objednávateľ

Objednávateľ

Objednávateľ